Menu
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Regulamin

1.
Sklep internetowy działający po adresem www.studiohobbyland.pl prowadzi sprzedaż detaliczną za pośrednictwem sieci Internet i sklepów stacjonarnych w Zakopanem i Nowym Targu.


2.
Sklep www.studiohobbyland.pl prowadzony jest przez firmę "Pod Piórkiem"  Anna Zgierska Zakopane Kasprusie 2

3.
Wszystkie produkty oferowane w sklepie są wolne od wad fizycznych i prawnych, zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

4.
Wszystkie ceny podane na stronach internetowych są cenami brutto (zawierają podatek VAT) i są podawane w polskich złotych. Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta.

5.
Na wszystkie towary sprzedawane w naszym sklepie wystawiamy paragon lub  Fakturę  VAT.

6.
Zamówienia można składać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.Podstawowym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jestprawidłowe wypełnienie danych teleadresowych wraz z poprawnym istniejącym adresem e-mail.
W celu dokonania zakupu klient zobowiązany jest do następujących wyborów: towaru, sposobu płatności oraz sposobu dostawy.

7.
Możliwe są następujące formy płatności:

a) Przelewem - dokonujemy rezerwacji zamówionego towaru w naszym magazynie i przesyłamy e-mail zawierający nasz numer rachunku bankowego. Po zaksięgowaniu wpłaty towar pakujemy i wysyłamy.
b) Za pobraniem - zapłata przy odbiorze na poczcie.


Zamówiony towar dostarczamy za pomocą firmy kurierskiej lub za pośrednictwem Poczty Polskiej. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy określonymi w cenniku wysyłki.


8.
Przesyłki dostarczane są Pocztą Polską lub firmą kurierską. Firma kurierska dostarcza przesyłki następnego dnia roboczego po wysyłce z naszego magazynu. W przypadku płatności przelewem towar wysyłamyw ciągu max 48 godzin od zaksięgowania wpłaty.

Nie odpowiadamy za opóźnienia w dostawie przesyłek przez Pocztę Polską i firmy kurierskie.

W przypadku, gdy czas realizacji wydłuży się, kontaktujemy się z kupującym, aby potwierdzić realizację zamówienia oraz uzgodnić propozycję terminu dostawy.

Przy każdym towarze podany jest czas realizacji zamówienia. Jest to czas, który potrzebujemy, aby skompletować zamówione towary i zrealizować wysyłkę. Jeżeli klient dokona zakupu towarów z różnymi terminami realizacji za zobowiązujący uznaje się termin najdłuższy. W przypadku, gdy czas realizacji byłby dłuższy niż podany na naszych stronach, kontaktujemy się z kupującym, aby potwierdzić realizację zamówienia oraz uzgodnić propozycję terminu.

W przypadku płatności przelewem powyższy termin wydłuża się o czas realizacji przelewu.


9.
Klient ma prawo do zwrotu zamówionego towaru w ciągu 10 dni od daty zakupu, bez podania żadnej przyczyny. Zwracany towar nie może nosić jakichkolwiek śladów użytkowania i nie może być rozpakowany z oryginalnego opakowania. Do zwracanego towaru należy dołączyć paragon, który Klient otrzymał wraz z zamówieniem. 
Zwrot pieniędzy za zamówienie przelewany jest na wskazane przez Klienta konto bankowe w Polsce. Koszty przesyłki nie są zwracane.


W przypadku reklamacji prosimy o wysłanie wiadomości e-mail z opisem reklamacji oraz koniecznie numerem zamówienia na adres   studiohobbyland@wp.pl. Obsługa sklepu skontaktuje się z Klientem w celu sfinalizowania reklamacji.

10.
Ustosunkowujemy się do żądań Klienta w terminie 7 dni roboczych od momentu zgłoszenia niezgodności towaru. Jeżeli sprawa będzie wymagała opinii uprawnionego rzeczoznawcy lub ekspertyzy firmy zewnętrznej, termin ten może zostać wydłużony do 14 dni. Jeżeli w ciągu 14 dni sklep nie ustosunkuje się do żądań Klienta, żądanie uznaje się jako uzasadnione.

11.
W przypadku gdy reklamacja została rozpatrzona pozytywnie i wiąże się z wysyłką - koszty wysyłki pokrywa sklep studiohobbyland.pl

12.
Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje podczas pisemnego potwierdzenia odbioru towaru przez klienta na liście przewozowym przesyłki.

13.
Regulamin określa zasady zakupów w sklepie. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.

14.

Wszyscy użytkownicy, którzy rejestrują się w naszym sklepie poprzez naszą stronę internetową mają prawo wglądu, weryfikacji oraz modyfikacji danych, a także ich usunięcia zgodnie z postanowieniami ustaw z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j.: Dz. U. z 2002 roku Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) oraz z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl